28.5.2016 - Závod OS - Bamberg - 376km

Nasazeno 39ks
Vítěz "2422" CZ 12-060-2422 H - Koopman/Schellens/Horemans
Syn "Koopmana 8" (syn "Koopmana" a "Golden Dirky")
a "Schellens 635" (dcera "Schellense" a "Horemansky")!

28.5.2016 - Závod OS - Krajková - Květná - 253km

Nasazeno 50ks
Vítěz "Middle Sovereign 241" CZ 13-072-241 He - Schellens/Janssen
Dcera "Middleho Jr." (vkrevněný syn "Mr. Middle" a "Schellens 636")
a "Sovereign 4245" (vnučka "Kolera")!

21.5.2016 - Závod OS - Bamberg - 376km

Nasazeno 32ks
Vítěz "3917" CZ 13-060-3917 H - Schellens/Janssen
Syn "Číňana" (syn "Schellense" a dcery "Yildirima") a "Jackpotky"!

21.5.2016 - Závod OS - Chomutov - 198km

Nasazeno 59ks
Vítěz "Koler 237" CZ 13-072-237 He - Schellens/V.H.U./Březina
Dcera "Tornado Schellense" (syn "Schellense" a "Golden Tornado")
a "New Kolerini" (dcera "Kolera" a "Mladé Březinky")!

14.5.2016 - Závod OS - Krajková - Květná - 253km

Nasazeno 92ks
Vítěz "209" CZ 13-072-209 He - Schellens/V.H.U.
Dcera "Schellense 1282" (syn "Schellense" a "Schellensky")
a "Lightning Tornado" (vnučka "Jonge Bange II" a "Bliksem Gabyho")!

8.5.2016 - Závod OS - Chomutov - 198km

Nasazeno 96ks
Vítěz "484" CZ 15-072-484 H - Schellens/Janssen/Horemans/Koopman
Syn "Toniho 2323" (syn "Toniho Jr." a "Mazda Lady")
a "Schellens 636" (dcera "Schellense" a "Horemansky")!

5.5.2016 - R závod OS - Slaný - 145km

Nasazeno 97ks
Vítěz "Koler 237" CZ 13-072-237 He - Schellens/V.H.U./Březina
Dcera "Tornado Schellense" (syn "Schellense" a "Golden Tornado")
a "New Kolerini" (dcera "Kolera" a "Mladé Březinky")!

30.4.2016 - Nácvik OS - Klíčany - cca 120km

28.4.2016 - Nácvik OS - Nymburk - cca 80km

11. Mistři Intermistrovství 2015!

1. Vicemistři Intermistrovství ČR 2015!

10. Generální mistři ČR 2015!

6. Mistři krátkých tratí ČR 2015!

6. Mistři holoubat ČR 2015!

1. Generální vicemistři Čech 2015!

1. Vicemistři PROFI mistrovství Čech 2015!

1. Mistři krátkých tratí Čech 2015!

2. Vicemistři středních tratí Čech 2015!

3. Vicemistři dlouhých tratí Čech 2015!

8. Mistři holoubat Čech 2015!

1. Mistři OS Pardubice 2015!

1. Královští mistři OS Pardubice 2015!

1. Mistři středních tratí OS Pardubice 2015!

1. Mistři holubic OS Pardubice 2015!

1. Mistři ročních OS Pardubice 2015!

1. Mistři holoubat OS Pardubice 2015!

1. cena ve třetím závodě MS v rumunském Aradu - Erd - 225km!
Vítěz "Arad 505" CZ 15-072-505 - Schellens/van de Wouwer
Potomek základního chovného "Schellense" a "Kaasgirl"!



+ 15. cena ve finálovém závodě MS v rumunském Aradu - Sopron - 405km!

12. a 14. cena ve finále TS Slovakia Race Spiš - Slaný - 505km!

17. cena ve finále TS Tatry Derby - Krajková-Květná - 520km!

Archiv zde...

Copyright © 2013-2016 JohnyF